درباره ما

درباره ما

شرکت بازرگانی و تولیدی آرین تجارت مرجان در سال 1389 با عنایت به لطف باری تعالی و با برخورداری از دانش وتوان اجرائی متخصصین داخلی و با هدف بومی سازی محصولات و تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا در میهن اسلامی عزیزمان ایران فعالیت خود آغاز نموده.
شرکت آرین تجارت مرجان با بهره گیری از دانش مهندسین حوزه مواد و تلاش مستمر کارشناسان فنی عرصه تولید رنگ، رزین و چسب های معدنی وهمچنین با اتکا بردانش و توانمندی های متخصصین شرکت تعاونی و تولیدی رنگ و رزین الوان برای اولین بار در ایران موفق به تولید چسب و رزین با پایه اپوکسی با نام تجاری (MEGA STONE) گردید.
شایان ذکر است که تهیه و عرضه چسب و رزین های اپوکسی وپوشش های رنگی پلی اورتان طی سالیان متمادی با صرف هزینه و خروج ارز از کشور، تنها میسر بود که تولید این مهم با توجه به نوع نگرش وسیع مدیران و اعتقاد به خرد جمعی وانجام کار کارشناسی و با همت همکاران صدیق و پرتلاش در شرکت رنگ و رزین الوان بدست آمده است و امید داریم با بهره گیری از فرصت های موجود،گامی به سوی جهانی شدن برداشته باشیم.

شرکت آرین تجارت مرجان با بهره گیری کادر مجربی از مهندسین حوزه عمران و ساختمان و با اتکا به دانش فنی افتخار انجام فعالیت های پیمانکاری در حوزه های مختلف زیر را دارا می باشد:
1- اجرای آببندی مخازن،گنبد و روف گاردن ها، استخرها، مخازن تحت فشار آب و مواد شیمیایی با استفاده از جدیدترین محصولات بهره گرفته از دانش و تکنولوژی روز و ارائه ضمانت نامه های معتبر.
2- ترمیم و بازسازی کف و نمای پروژه های عمرانی و ساختمانی با استفاده از محصولات اپوکسی بدون نیاز به تخریب و با حداقل هزینه.
3- تهیه و تامین اقلام ساختمانی و عمرانی به خصوص اقلامی از قبیل: رنگ های ترافیکی ، پوشش های اکریلیک ، پلی استر و انواع رنگ ها و پوشش های ضد حریق و پوشش های برجسته ،چسبهای کاشت بولت پروژه های عمرانی ،چسبهای اتصال سنگ به نما در پروژه های سنگ کاری به شیوه اجرای نمای خشک،مواد بند کشی با پایه سیلیکون و پلی اورتان(BAND STONE ) و رزین هایی با پایه پلیمری و اپوکسی درجهت آببندی مخازن و استخرها و زهکشی پروژه های آبرسانی.
4- اجرای نمای خشک بروی زیر ساخت های مختلف بتنی و فلزی با چسب های اپوکسی (مگا استون ) با گارانتی معتبر
5- نمایندگی انحصاری شرکت الوان ( چسب ، رزین اپوکسی و پلی اورتان )
6- نمایندگی رسمی و قانونی فروش محصولات شرکت الوان د ر منطقه آزاد کیش

این شرکت افتخار حضور تیم اجرایی و محصولات کاربردی خود را در بسیاری از پروژه های ملی و کلان همچون:

پروژه جام جم همت )صندوق بازنشستگی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران(، مصلای بزرگ امام خمینی ،پروژه مسجدالرسول ، پروژه مسجد بقیه ا…اعظم،پروژه 2000 متری فرش سنگی و باستانی راه ابریشم تبریز، ساختمان مرکزی ایتال استیل ، ساختمان مرکزی موسسه مهر وطن ، پروژه مرقد مطهر امام خمینی ، مسجد مقدس جمکران ،پروژه آرمان توس مشهد و بیش از صدها پروژه کلان ساختمانی خصوصی در حوضه اجرای نما ، آببندی وپوشش سقف با محصولات خود را اعلام می نماید.

امید است بررسی های انجام گرفته ، زمینه ساز همکاری مستمری را با شما عزیزان فراهم آورد.