درباره ما

شرکت آرین تجارت مرجان با بهره گیری از دانش مهندسین حوزه مواد و تلاش مستمر کارشناسان فنی عرصه تولید رنگ، رزین و چسب های معدنی وهمچنین با اتکا بردانش و توانمندی های متخصصین شرکت تعاونی و تولیدی رنگ و رزین الوان برای اولین بار در ایران موفق به تولید چسب و رزین با پایه اپوکسی با نام تجاری (Mega Stone) گردید.

شرکت آرین تجارت مرجان با بهره گیری کادر مجربی از مهندسین حوزه عمران و ساختمان و با اتکا به دانش فنی افتخار انجام فعالیت های پیمانکاری در حوزه های مختلف زیر را دارا می باشد:
1- اجرای آببندی مخازن،گنبد و روف گاردن ها، استخرها، مخازن تحت فشار آب و مواد شیمیایی با استفاده از جدیدترین محصوالت بهره گرفته از دانش و تکنولوژی روز و ارائه ضمانت نامه های معتبر.
2- ترمیم و بازسازی کف و نمای پروژه های عمرانی و ساختمانی با استفاده از محصوالت اپوکسی بدون نیاز به تخریب و با حداقل هزینه. اجرای پوشش کف اپوکسی و پلی اورتان با ضخامت های متفاوت برای تردد و کاربردهای صنعتی و ساختمانی.
3- تهیه و تامین اقالم ساختمانی و عمرانی به خصوص اقالمی از قبیل: رنگ های ترافیکی، پوشش های اکریلیک، پلی استر و انواع رنگ ها و پوشش های ضد حریق و پوشش های برجسته ،چسبهای کاشت بولت پروژه های عمرانی، چسبهای اتصال سنگ به نما در پروژه های سنگ کاری به شیوه اجرای نمای خشک،مواد بند کشی با پایه سیلیکون و پلی اورتان (STONE BAND) و رزین هایی با پایه پلیمری و اپوکسی درجهت آببندی مخازن و استخرها و زهکشی پروژه های آبرسانی.

گواهی نامه ثبت علامت محصول چسب مگا استون