skop_copy
اسکوپ مگااستون محصولی جدید از مگااستون
11 نوامبر 16

اسکوپ مگااستون محصولی جدید از مگااستون

اسکوپ مگا استون

با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد فرایند اجرایی اتصال سنگ بروی نما در پروژه های عمرانی و ساختمانی با سیستم سنتی و منسوخ شده دوغاب و ملات در حال انجام می باشد و با توجه به محدودیت های اجرایی این سیستم در بسیاری از موارد اجرایی مشاهده می گردد که با وجود ابعاد و نوع سنگ های کاربردی در نما، مجریان مبادرت به استفاده از اسکوپ های فلزی و سیمی جهت اتصال و بالابردن سطح استحکام و گیرایش سنگ بروی نما می نمایند که خود معایب و مشکلات متعددی را اعم از شیار زدن سنگ و عبور دادن سیم و ضمانت کم اجرایی را به همراه دارد ، و شاهد آن هستیم با همه تلاشی که انجام می پذیرد سنگ های اسکوپ خورده به علت نا کارامدی این سیستم از روی نمای ساختمان رها می گردد.

از این رو کارشناسان و مجریان اینشرکت مبادرت به طراحی و تولید 2 مدل اسکوپ نموده اند که بسیار کاربردی تر وبا دوام و گیرایش بالاترنسبت به سیستم های قبلی می باشد.

اسکوپ مگا استون

این محصول در 2 مدل با هدف کاربرد در سنگ های کف و دیوار تهیه و تولید گردیده .

اسکوپ مگا استون دیواری :

این اسکوپ با زاویه 45 درجه قابلیت آن را داشته که بروی انواع سنگ ههای ساختمانی بدون نیاز به شیار زدن و یا سیم رد کردن با چسب مگا استون اتصال مادام العمر برقرار کند و بعد از اتصال تاج اسکوپ داخل دوغاب ریخته شده به پشت سنگ فرو رفته و با توجه به زاویه موجود ممانعت از جدا شدن سنگ در دراز مدت را بهمراه می اورد.

اسکوپ مگا استون کف :

این اسکوپ با زاویه 75 درجه با چسب مگا استون قابلیت آن را داشته تا بروی انواع سنگ های ساختمانی بدون نیاز به شیار زدن و سیم رد کردن اتصال مادام العمر برقرار نماید و اسکوپ فوق با زاویه منفی همچون میخ فلزی داخل ملات کف فرو رفته.

طریقه مصرف :

ابتدا مقداری از چسب مگا استون را بروی قسمت پایینی و ساب خورده اسکوپ قرار داده و سپس اسکوپ همراه با چسب بروی سنگ قرارمی گیرد ،چسب مگا استون با پایه اپوکسی و مقاومت کششی بالا (25 مگا پاسگال ) قابلیت ان را داشته تا با سطح اسکوپ فلزی و سطح سنگ پیوند مولکولی و یک اتصال مادم العمر برقرار نماید .

شایان ذکر است اسکوپ فوق حتما بروی سطح اصلی سنگ قرار گیرد ، بروی سنگ هایی که در پشت ان توری رزین موجود می باشد باید نقاطی که اسکوپ قرار میگیرد توری رزین موجود با سنگ ساب برداشته شود.

مقدار مصرف با توجه به ابعاد سنگ متفاوت بوده اما فواصل هر اسکوپ حدودا باید 30 الی 40 سانتی متر از یکدیگر قرار گیرد.

مزایای کاربردی :

عدم نیاز به شیار زدن پشت سنگ

اتصال مستقیم اسکوپ با چسب مگا استون بروی سنگ

سرعت عمل اجرایی بالاتر

دوام و ماندگاری مادام العمر

گیرایش بالا در داخل دوغاب و ملات بعلت وجود زوایه در اسکوپ

هزینه بسیار کم