در باره مگا استون
درباره مگا استون

شرکت آرین تجارت مرجان با بهره گیری از دانش مهندسین حوزه مواد و تلاش مستمر کارشناسان فنی عرصه تولید رنگ، رزین و چسب های معدنی وهمچنین با اتکا بردانش و توانمندی های متخصصین شرکت تعاونی و تولیدی رنگ و رزین الوان برای اولین بار در ایران موفق به تولید چسب و رزین با پایه اپوکسی با نام تجاری (Mega Stone) گردید.

شرکت آرین تجارت مرجان با بهره گیری کادر مجربی از مهندسین حوزه عمران و ساختمان و با اتکا به دانش فنی افتخار انجام فعالیت های پیمانکاری در حوزه های مختلف زیر را دارا می باشد:

1- اجرای آببندی مخازن،گنبد و روف گاردن ها، استخرها، مخازن تحت فشار آب و مواد شیمیایی با استفاده از جدیدترین محصوالت بهره گرفته از دانش و تکنولوژی روز و ارائه ضمانت نامه های معتبر.

2- ترمیم و بازسازی کف و نمای پروژه های عمرانی و ساختمانی با استفاده از محصوالت اپوکسی بدون نیاز به تخریب و با حداقل هزینه. اجرای پوشش کف اپوکسی و پلی اورتان با ضخامت های متفاوت برای تردد و کاربردهای صنعتی و ساختمانی.

3- تهیه و تامین اقالم ساختمانی و عمرانی به خصوص اقالمی از قبیل: رنگ های ترافیکی، پوشش های اکریلیک، پلی استر و انواع رنگ ها و پوشش های ضد حریق و پوشش های برجسته ،چسبهای کاشت بولت پروژه های عمرانی، چسبهای اتصال سنگ به نما در پروژه های سنگ کاری به شیوه اجرای نمای خشک،مواد بند کشی با پایه سیلیکون و پلی اورتان (STONE BAND) و رزین هایی با پایه پلیمری و اپوکسی درجهت آببندی مخازن و استخرها و زهکشی پروژه های آبرسانی.

شرکت آرین تجارت مرجان را بیشتر بشناسید

شرکت آرین تجارت مرجان از سال ۱۳۸۹ با رویکرد بهره گیری از دانش های نوین و تمرکز علمی بروی محصولات تولید شده با فن آوری نانو تکنولوژی وهمچنین با اتکا بردانش و توانمندی های متخصصین شرکت تعاونی و تولیدی رنگ و رزین الوان برای اولین بار در ایران موفق به تولید محصولی با رویکرد های تک مهندسی با پایه اپوکسی با نام تجاری (Mega Stone) مگااستون گردید.

حوزه فعالیت این شرکت:

1- اجرای آببندی مخازن،گنبد و روف گاردن ها، استخرها، مخازن تحت فشار آب و مواد شیمیایی با استفاده از جدیدترین محصولات بهره گرفته از دانش و تکنولوژی روز و ارائه ضمانت نامه های معتبر.

2- نمایندگی انحصاری چسب سنگ مگااستون در ایران

3- مجری انحصاری سیستم های نمای خشک

4- پیمانکاری ، طراحی و اجرای نما پروژهای ساختمانی ، تجاری و اداری

چسب سنگ مگا استون چیست؟

چسب مگااستون یک محصولِ های تک مهندسی شده با سیستم و رویکرد دانش نانو تکنولوژی، بر پایه مواد معدنی و اپوکسی تولید شده است و قابلیت ایجاد پیوند مولکولی و شیمیایی مادام العمر با هر نوع محصول از جنس کانی و مواد معدنی را دارا می باشد. محصول چسب سنگ مگا‌ استون قابلیت اتصال انواع سنگ‌های ساختمانی، سرامیک‌های پرسلان و بخصوص اسلب‌های سایز بزرگ بروی زیر ساخت‌های فلزی، بتنی و سیمان را بصورت مادام العمر دارد. محصول فوق تنها دارنده استاندارد تاییده ۴ مرکز تحقیقات وزارت مسکن و شهرسازی ایران، تنها دارنده تاییده بازرسی بین المللی SGS ، دارنده تاییده نانو مقیاس از مرکز نانو متریک ستاد نانو تکنولوژی، تاییده فنی از دفتر فنی و مهندسی شرکت کیسون مجری و ناظر ارشد پروژه ایران مال، تاییده فنی جهت اجرا در پروژهای ثبت ملی و مراکز تجاری و پروژهای ماندگار می باشد.

برخی از تاییدیه ها و گواهی نامه های چسب سنگ مگا استون

شایان ذکر است چسب مگا استون تنها دارنده استاندارد اپوکسی در ایران می باشد.

تاییده و دریافت گواهی نامه مرکز بازرسی بین المللی SGS .

تاییده آزمایشگاه و پژوهشگاه پلیمر رازی

دریافت تاییده مرکز تحقیقات وزارت مسکن و شهر سازی ایران .

همچنین این شرکت رنگ و رزین الوان دارای واحد کنترل کیفیت مرجع در حوزه اپوکسی می باشد.

(تاییده فنی از پروژهای ماندگار و تاریخی همچون حرم مطهر امام خمینی ره ، مصلای تهران، مسجد جمکران ، فرش باستانی راه ابریشم و پروژه بازار بزرگ ایران Iran Mall)

این شرکت افتخار حضور تیم اجرایی و محصولات کاربردی خود را بسیاری از پروژه های ملی و کلان همچون:

پروژه بازار ایران (Iran Mall ) ، پروژه سیتی سنتر شوش ، پروژه ارگ تجاری تجریش ، پروژه برج های دوقلوی کیش ، پروژه پدیده شاندیز ساختمان لورنز، پروژه 720 واحدی جام جم همت )صندوق بازنشستگی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران(، پروژه مسجدالرسول ، پروژه مسجد بقیه ا…اعظم خیابان شیخ بهایی ، پروژه 2000 متری فرش سنگی و باستانی راه ابریشم تبریز، ساختمان مرکزی ایتال استیل ، ساختمان مرکزی موسسه مهر وطن ، پروژه مرقد مطهر امام خمینی ، مسجد مقدس جمکران ، پروژه 30000 متری آرمان توس مشهد و پروژه 7000 متری شکران ولنجک ، پروژه خ 11 ولنجک (دیپلمات ولنجک)، برج لوکس راما رزیدنس ، پروژه باغ آلتون، پروژه پاسداران کوچه منصور (حاج آقا ارج)، بیات کامرانیه ، پروژه قطار شهری مترو اصفهان ترمینال کاوه پروژه ولنجک خ 19 پ 7 و بیش از صدها پروژه کلان ساختمانی دولتی و خصوصی در حوضه اجرای نما و فروش با محصولات خود را اعلام می نماید. • تاییدیه نانو مقیاس برای محصول چسب مگا استون

  تاییدیه نانو مقیاس برای محصول چسب مگا استون

 • گواهی نامه نانو مقیاس برای محصول چسب سنگ

  گواهی نامه نانو مقیاس برای محصول چسب سنگ اپوکسی حاوی نانوذرات – مگا استون

 • گواهی نامه ثبت علامت محصول چسب مگا استون

  گواهی نامه ثبت علامت محصول چسب مگا استون

 • گواهی نامه فنی از واحد فنی و مهندسی شرکت کیسون

  گواهی نامه فنی از واحد فنی و مهندسی شرکت کیسون مجری و ناظر ارشد پروژه ایران مال

 • گواهی نامه فنی محصول مگا استون

  گواهی نامه فنی محصول مگا استون از پروژه مرقد امام خمینی (مجری شرکت آژند سازه جناب مهندس خوارزمی)

 • استاندارد و گواهی نامه فنی ۴ مرکز تحقیقات وزارت مسکن و شهرسازی

  استاندارد و گواهی نامه فنی ۴ مرکز تحقیقات وزارت مسکن و شهرسازی برای مصالح باربر

 • گواهی نامه SGS

  گواهی نامه SGS

 • گواهی نامه SGS

  گواهی نامه SGS

 • گواهی نامه SGS

  گواهی نامه SGS

 • گواهی نامه SGS

  گواهی نامه SGS


مگا استون
           

  © Copyright 2021 - All rights reserved by megastone.ir - Developed: loginbrnads.com