درباره ما - مگا استون

شرکت آرین تجارت مرجان از سال ۱۳۸۹ با رویکرد بهره گیری از دانش های نوین و تمرکز علمی بروی محصولات تولید شده با فن آوری نانو تکنولوژی وهمچنین با اتکا بردانش و توانمندی های متخصصین شرکت تعاونی و تولیدی رنگ و رزین الوان برای اولین بار در ایران موفق به تولید محصولی با رویکرد های تک مهندسی با پایه اپوکسی با نام تجاری (Mega Stone) مگااستون گردید.

حوزه فعالیت مگا استون:

– اجرای آببندی مخازن،گنبد و روف گاردن ها، استخرها، مخازن تحت فشار آب و مواد شیمیایی با استفاده از جدیدترین محصوالت بهره گرفته از دانش و تکنولوژی روز و ارائه ضمانت نامه های معتبر.

– ترمیم و بازسازی کف و نمای پروژه های عمرانی و ساختمانی با استفاده از محصوالت اپوکسی بدون نیاز به تخریب و با حداقل هزینه. اجرای پوشش کف اپوکسی و پلی اورتان با ضخامت های متفاوت برای تردد و کاربردهای صنعتی و ساختمانی.

– تهیه و تامین اقالم ساختمانی و عمرانی به خصوص اقالمی از قبیل: رنگ های ترافیکی، پوشش های اکریلیک، پلی استر و انواع رنگ ها و پوشش های ضد حریق و پوشش های برجسته ،چسبهای کاشت بولت پروژه های عمرانی، چسبهای اتصال سنگ به نما در پروژه های سنگ کاری به شیوه اجرای نمای خشک،مواد بند کشی با پایه سیلیکون و پلی اورتان (STONE BAND) و رزین هایی با پایه پلیمری و اپوکسی درجهت آببندی مخازن و استخرها و زهکشی پروژه های آبرسانی.

– نمایندگی انحصاری چسب سنگ مگااستون در ایران

– مجری انحصاری سیستم های نمای خشک

– پیمانکاری ، طراحی و اجرای نما پروژهای ساختمانی ، تجاری و اداری

1466+

پروژه تکمیل شده مگا استون

120+

پروژه های در حال اجرا

84530+

متراژ سنگ نصب شده امسال

دنبال یک چسب مطمئن می گردی ؟